O NAS

Firma SDM Solution Serwis IT powstała w roku 2007 roku i rozpoczynała swoją działalność od świadczenia usług informatycznych na terenie Warszawy oraz okolic. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i też firmy z bardzo szerokim zakresem prowadzonej działalności. Jakość naszych usług idzie w parze z zaufaniem naszych klientów, co pozwala nam na stały rozwój firmy i nieustające poszerzanie grona potencjalnych klientów.

Z biegiem lat i wraz z rozwojem firmy, zainwestowaliśmy środki w nowo postawała cześć budowlana, świadcząca usługi remontowe i usługi budowlane.

W ten sposób stworzona SDM Solution Remonty Warszawa, wsparta doświadczoną ekipą fachowców, świadczy od lat na rynku warszawskim usługi remontowe i usługi budowlane. Specjalizujemy się w wykończeniach mieszkań ze stanu deweloperskiego ale również wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, bieżące remonty mieszkań oraz inne remonty budowlane.

Na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość wykonania przy zachowaniu umiarkowanych i atrakcyjnych cenach, tak aby wykonane przez nas prace były zawsze wizytówka naszej firmy.

Kolejne wykonane remonty mieszkań, wykończenia wnętrz oraz aranżacje, potwierdzają naszą solidność, terminowość i jakość wykonania.

Sukces jaki odnieśliśmy w świadczeniu usług informatycznych i zadowolenie naszych klientów z przeprowadzonych remontów i wykończeń mieszkań, zadecydowało o uruchomieniu kolejnej inwestycji w poszukiwane na dzisiejszym rynku, usługi związane z profesjonalnie zaprojektowanymi, wyprodukowanymi i estetycznie zmontowanymi meblami kuchennymi na zamówienie. Stąd też pojawienie się najmłodszej części firmy SDM Solution Kuchnie Premium.

Nasze meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe na zamówienie charakteryzuje nowoczesny designe, dobór materiałów w oparciu o nowe trendy oraz wysokiej jakości wykonanie i montaż u klienta.

Zapraszamy do kontaktu z nami i bezpośredni kontakt telefoniczny lub też o kontakt mailowy.

Do Państwa dyspozycji dajemy również formularz zgłoszeniowy na stronie www.remonty.sdmsolution.pl oraz dostępne portale społecznościowe i komunikator Skype.